All deleted tweets from politicians

RT @Zoran_Zaev: Заедно да чекориме од местото каде се изгласа Законот за јавно обвинителство – од Собранието, до местото каде треба да ги видиме конечните правни разрешници – судот! Се гледаме утре во 18 часот пред Собранието, чекориме за правда!

RT @Inspiracija9: Прашање беше на време кога курлево ќе збори и во име на Обвинителство и во име на Судот. Се праи мрднат дали било август или септември, а точно кажа Јовески дека снимањето почнало од 30.09 точно месец дена откако Оливер е назначен по вторпат за министер за внатрешни работи https://t.co/YcWG4eAEBC

RT @svetlin_a: Заев руши рекорди и поставува стандарди хејтери! За прв пат ОБВИНИТЕЛСТВО (значи тој што те обвинува) бара истовремено и ОСЛОБОДИТЕЛНА пресуда. Да повторам за лоботомите: Значи истиот што го обвинуваат(Заев), бараат да се ослободи. #Нобеловец https://t.co/f6VVkgRXKC

RT @BaterijaMk: RT @BaterijaMk: Зоран Заев признава дека ќе се поткупуваат гласачи за #Референдум|от Обвинителство, се слушаме? https://t.co/LXsVW7BFaB