All deleted tweets from politicians

Politicians

VladaMK

Официјален Твитер профил на Владата на Република Северна Македонија.

kostadinkosta1

Пратеник во Собрание на Република Македонија

RT @az_buki: Задушница, Прва Светска Војна, Македонија. https://t.co/q7t6mojw3O

RT @JeftoMKD: Само за потсетување, два дена по атентатот на Претседателот Киро Глигоров, пред 23 години, Собранието на Република Македонија…

RT @roninBBl: Илјадници млади луѓе со една мисла, со еден безвременски идеал.. Идеал за просперитетна и горда Македонија 👌 http://t.co/fECa…

RT @Gjorcheff: Не и кажувајте на Катица дека е #СЈО на Р. Македонија. Нека си сфати самата на 24-ти.

RT @BaterijaMk: Прогресивните сили на Северна Македонија. Сите до еден ги #Бојкотирам https://t.co/mCcnHcS4uf

RT @filippetrovski: Ги повикувам на дуел во ЖИВО пратениците од ВМРО што гласаа за промена на името на МАКЕДОНИЈА. Да ми објаснат мене и на…

Северна Македонија ќе победи - новото мото на Мицко

RT @filippetrovski: Стари другарчиња. Гробари на Македонија. #Бојкотирам https://t.co/FOeAeSZHtV

I liked a @YouTube video youtu.be/FLIgqm4weIs?a Излези ЗА европска Македонија - Музички спот

RT @Kriminal_DPMNE: Дали сте за членство во ЕУ и НАТО со прифаќање на договорот помеѓу Република Македонија и Република Грција?