All deleted tweets from politicians

AK Parti Kurucusu - 22. 23. 24. 26. Dönem Milletvekili - TBMM Anayasa Komisyonu Eski Başkanı - Anayasa Profesörü burhan.kuzu@tccb.gov.tr

This may be an incomplete list. If you think we're missing someone, please send us their Name, Country/State, Political Party, Office they hold or are seeking and, of course, Twitter handle. Thanks!

Ali Saltık adamsan önce engeli kaldır.Şerefsize iddialar ortaya atacaksın ama cevap vermemi engelleyeceksin.Öyle mi?Bu sizin gibi zavallıların başvurduğu bir kalleşçe çözüm.Sizin cenahtan İşte bu yüzden tam bir adam çıkmıyor.

RT @FatihhOzerr: 📌CHP'li İmamoğlu'nun işten çıkardığı 5 bin 831 çalışanın belediye önündeki eylemi 100. gününe girdi. 📌Hukuki sınırları a…

RT @tv5televizyonu: - Şehir Üniversitesi, yeni kurulacak partiler, Kanal İstanbul, FETÖ ile mücadele gibi güncel siyasî gündem maddelerini…

NATO’nun patronu ABD,en güçlü ayağı da Türkiye’dir.Bir ülke NATO’dan çıkmak istese Genel Sekreterliğe değil ABD’ye müracaat ediyor.Bir yıl sonra çıkmış sayılıyor.Fransa 1996’da,Yunanistan 1974’de ayrıldı.Yunanistan 1980’de,Fransa 2009’da geri döndü.Türkiye veto etmedi.Biline!!

NATO’nun patronu ABD,en güçlü ayağı da Türkiye’dir.Bir ülke NATO’dan çıkmak istese Genel Sekreterliğe değil ABD’ye müracaat ediyor.Bir yıl sonra çıkmış sayılıyor.Fransa 1966’da ve Yunanistan 1974’de ayrıldı.Yunanistan 1980’de,Fransa 2009’da geri döndü.Türkiye veto etmedi.Biline!!

26 Eylül 1943 tarihli belgede, dönemin Cumhurbaşkanı İsmet İnönü'ye 12 Adanın teklif edildiği ancak İnönü'nün bu teklifi reddettiğinin belgesi ortaya çıktı. “Adaları, kayıtsız şartsız kullanmak üzere alabiliriz. Yoksa bu yüzden İngilizlerle ve Yunanlılarla ihtilafa giremeyiz”.

RT @tcbestepe: “Bugün üzerinde rahatça oyun oynanan değil, bölgesinde oyun kuran, oyunbozan kararlı bir Türkiye var” https://t.co/jeKAAYWdg…

Büyük bir sürprize atıp, 10 kişi kaldığı maçta, deplasmanda Galatasaray’ı 2-0 yenen Tuzlaspor’u yürekten tebrik ediyorum. Büyüklük isimle ya da çok fazla yabancı oyuncu almakla olmuyor. Gürses Kılıç hoca ve takımı büyük bir inançla mücadele etti. Başarılarınızın devamını dilerim.