All deleted tweets from politicians

AK Parti Kurucusu - 22. 23. 24. 26. Dönem Milletvekili - TBMM Anayasa Komisyonu Eski Başkanı - Anayasa Profesörü burhan.kuzu@tccb.gov.tr

This may be an incomplete list. If you think we're missing someone, please send us their Name, Country/State, Political Party, Office they hold or are seeking and, of course, Twitter handle. Thanks!

@av_ugurpoyraz @DURAKOGLU2016 Uğur Bey ortada özür dilenecek bir durum yok.Yazdığımı bir daha okuyun.”Bazı Barolar” diyorum.Bizim de bildiklerimiz var.Neden İstanbul Barosun için söylenmişçesine üzerinize alıyorsunuz?

Polise taş ederken değil, yoksullara kurban eti dağıtırken şehit edilmişti Yasin Börü. Senin de bayramın mübarek olsun kardeşim. Unutmadık, unutmayacağız. Ruhun şad olsun. https://t.co/kwGy2s0EAg

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir.Bayramımızı bu şuurla kutlayalım.

RT @Avrpli_Turkler: N. Hablemitoğlu: Bergama hakkındaki yalanları ve iddiaları, Almanların Türkiye’deki işbirlikçi-yerli elemanları “bilims…

Kemal bey, hani herşey çok güzel olacaktı? Maşallah, belediyelerinizde her gün skandallarla dolu haberler. Sosyal demokrat belediyecilik mi, aile şirketi? CHP’li belediyelerin olduğu il ve ilçelerde hizmet yerine yolsuzluk ve yüzsüzlük erken başladı.

Yıllardır CHP yönetiminde olan Muğla'nın Bodrum ilçesinde resmen doğa katledildi. Betonlaşmanın önüne geçilemeyen ilçede yeşil alan yok denecek kadar azaldı. Bodrum'un havadan çekilen görüntüsü, acı bir gerçeği ortaya koydu. İlçede, betonlaşma yüzünden yeşil alanlar yok edildi.

RT @BurhanKuzu: @SemihSe92828710 @ismaildukel Hiçbir zaman sosyal medya danışmanım olmadı. 30 yıldır canlı yayınlara katılırım. Bütün hazır…

Servet bey başınız sağolsun. Merhuma Allah’tan rahmet dilerim. Ruhu şad, mekanı cennet olsun.

Trabzon'da meydana gelen sel felaketinde 6 vatandaşımız hayatını kaybetti. Hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine sabır ve başsağlığı diliyorum. Kaybolan vatandaşlarımızın sağ salim bulunması için çalışan arama kurtarma ekiplerimizin Allah yardımcısı olsun.