All deleted tweets from politicians

AK PARTİ MKYK VE MYK ÜYESİ - PARTİ SÖZCÜSÜ

This may be an incomplete list. If you think we're missing someone, please send us their Name, Country/State, Political Party, Office they hold or are seeking and, of course, Twitter handle. Thanks!

Ömer Çelik (turkey) tweeted :

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun... https://t.co/tzN6zG8V5i

Ömer Çelik (turkey) tweeted :

Kültür Bakanlığım döneminde başkanlığımızın müsteşarlığını yapmış olan, değerli ilim adamı, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun hocamız trafik kazasında hayatını kaybetti. Allah rahmet eylesin. https://t.co/S5TMkQypqq

Ömer Çelik (turkey) tweeted :

2. Vatandaşlarımız, CHP genel başkanının dış politika konusunda benzer yanlışlarına daha önce de defalarca kez şahit oldu. Ancak bu ölçekte bilgisizlik CHP adına da kabul edilemez bir durumdur. Bir genel başkandan daha sorumlu açıklamalar beklemek tüm kamuoyunun hakkıdır

Ömer Çelik (turkey) tweeted :

3. Türkiye, Nisan 2017'de Barbaros Hayreddin Paşa sismik arama gemisiyle Gaziantep Fırlateyni eşliğinde Doğu Akdeniz'de çalışmalar başlattı. Mayıs 2019'da Fatih, Haziran 2019'da Yavuz sondaj gemilerimizi Doğu Akdeniz'e göndererek hak ve menfaatlerimizin takipçisi olduk.

Ömer Çelik (turkey) tweeted :

4. Cumhurbaşkanımız sık sık Doğu Akdeniz’deki hak ve menfaatlerimizden asla taviz vermeyeceğimizi vurguluyor. Ordumuz, bölgede ve deniz hudutlarımızda dünya basınına genişçe yansıyan başta "Mavi Vatan" olmak üzere bir dizi başarılı tatbikat icra etti. Kararlılığımız vurgulandı.

Ömer Çelik (turkey) tweeted :

5. Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla, Türkiye'nin Doğu Akdeniz'deki bu güçlü duruşu, dost/hasım tüm taraflara belli edilmiştir. Bu durumun Sn Kılıçdaroğlu tarafından bilinmemesi siyaset hayatımız adına kaygı vericidir. Dünyanın duyduğunu Sn Kılıçdaroğlu yine duymamıştır.

Ömer Çelik (turkey) tweeted :

6. Kılıçdaroğlu bilsin ya da bilmesin; hükümetimiz, Doğu Akdeniz'de gerek kendi ulusal hak ve menfaatlerimizi, gerekse KKTC’nin hak ve menfaatlerini sonuna kadar korumaya devam edecek irade ve kararlılığa sahiptir; gerekli adımları atmayı sürdürecektir.

Ömer Çelik (turkey) tweeted :

7) Siyasi partilerin dış politika konusunda farklı yaklaşımları olabilir. Ama her türlü yaklaşımın doğru yoruma dayanması esastır. Ayrıca ülkemizin hak ve menfaatlerinden yana bir tutum sergilenmesi siyasi ve ahlaki bir gerekliliktir.

Ömer Çelik (turkey) tweeted :

Ölümden kaçan insanlara yüreğimizi açtık, gölümüzü açtık. Bütün dünyanın vicdanı olarak mükellefiyetimizi yerine getirdik. Yalnız kaldık, eleştirildik ama hiçbir insanı ölüme terk etmedik. Çünkü biz büyük bir devletin mirasçılarıyız. #DanışmaMeclisi #ADANA https://t.co/J0LbPpEOtX

Ömer Çelik (turkey) tweeted :

Ölümden kaçan insanlara yüreğimizi açtık, gölümüzü açtık. Bütün dünyanın vicdanı olarak mükellefiyetimizi yerine getirdik. Yalnız kaldık, eleştirildik ama hiçbir insanı ölüme terk etmedik. Çünkü biz büyük bir devletin mirasçılarıyız. #DanışmaMeclisi #ADANA https://t.co/HiM2KInowH