All deleted tweets from politicians

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sosyal Politikalar Başkanı

This may be an incomplete list. If you think we're missing someone, please send us their Name, Country/State, Political Party, Office they hold or are seeking and, of course, Twitter handle. Thanks!

Feramuz Üstün (turkey) tweeted :

#BirKutlu Yürüyüş

RT @Ahmet_Davutoglu: İnfaz yasasıyla rüşvet, zimmet, irtikap affediliyor!.. Kamu vicdanını rahatsız edenler dışarı çıkacak, fikrini söyleyenler içerde kalacak. Bunun izahı yok!.. Vicdan bunu affeder mi? https://t.co/kQZ26QO871

RT @GelecekPartiTR: RT @GelecekPartiTR: Devlet Sadece Yardım Faaliyetlerini Yasalara Uygun Denetmelidir ! ◽ gelecekpartisi.net/haberler/beled… https://t.co/INuXzYBpJF

RT @eflatunbaykus: Türkiye nin Suriye politikası (bunu Hoca ya yazsak ta yazmasak ta) başından beri doğruydu. Çok açık ifade etmek gerekirse, herkes için iki şık var: ya Esedcisiniz ya da Türkiye (Hoca) cisiniz. Gerisi demegojiye giriyor. Hoca bırakalı bunca sene oldu ve temel yaklaşımda fark yok.

RT @eflatunbaykus: Bundan sonra ÖSO nun büyümesini izleyeceğiz. Bizim elimizle. Esed i değil Suriye lileri tercih etmemizin stratejik olarak ne kadar doğru olduğunu görmüş olduk. 100 yıl sonra, sınırların yeniden çizilmesini izlemeyeceğiz.

RT @eflatunbaykus: Bu deli saçması, kronolojik gerçekliğe aykırı iddialara cevap vermek bile absürd. O zaman Esed te Amerika ya çalışıyor. Hala ortağız gibi bir yere gidiyor bu iddialar. Ahh bu şöhret. Her konuda ahkam kesme hakkı veriyor. Keşke hukuk alanında kalsanız da ciddiye alsak sizi. twitter.com/aliaktas7/stat…

RT @eflatunbaykus: Bir de şu var: ne zaman Rusya, İran ve Esed sivil öldürmeye başlasa, Saadetliler dahil, bir kesim,Hocayı ve Türkiye yi Amerika’nın yanında yer aldığı iddiası üzerinden eleştirmeye başlıyorlar. Suriye de öldürülenlerin katillerini bırakın eleştirmeyi, eleştireceklere saldırıyorlar

RT @eflatunbaykus: Suriye de iç savaşı istemeyen, bundan zarar göreceğini bilen bir Türkiye vardı. Esed Türkiye yi dinleyip yatıştırmak yerine varil bombalarını tercih etti. İran ve Rusya yı davet etti. ÖSO bu şartlarda doğdu. Türkiye bundan sonra duramaz. Biz seçmedik. Ama gereğini yapacağız.

RT @eflatunbaykus: Menbiç ten çekilmiyoruz diyen Amerika nın, Afrin den endişe duyuyoruz sözü!! Komik bile değilsiniz. Mısır, BAE filan da rahatsızmış. Şükürler olsun. Müslümanlara düşman, gavurlara dost olanları rahatsız ettik. Hamdolsun safımız doğru. Tarafımız doğru.

RT @eflatunbaykus: Saadet Partililer de karar vermeli. İktidara çakacağız diye, Esed, İran ve Rusya tarafındalar. Bu ikisinden de olmayan kişi Türkiye ne yapmalıydı? Sorusuna cevap vermeli. Ya da ne yapmamalıydı?