All deleted tweets from politicians

‏‏‏‏‏‏‏חבר כנסת מטעם סיעת הליכוד. דוקטור להנדסת תעשיה וניהול, רואה חשבון, נשוי ואב לשישה. תושב עוטף עזה.

This may be an incomplete list. If you think we're missing someone, please send us their Name, Country/State, Political Party, Office they hold or are seeking and, of course, Twitter handle. Thanks!

RT @shlomo_karhi: אלו שרוממות הדמוקרטיה בגרונם, מתקשים לעכל שידור פטריוטי. חופש הביטוי מסתיים בגבולות הגזרה של האג'נדה השמאלנית שלהם. הם מביישים את הערך שהם נלחמים בשמו. טוב שבעוד מספר שעות נעביר כאן בכנסת את החוק האוסר על המפגינים לצאת מגבולות החרפה שלהם.

כספית לא מגלה שהמפגש הזה היה ביוני, כאשר בבית קפה מותר היה לשבת ולאכול ללא מסכה. ושאם הייתי צריך לומר בסוף בבת צחוק "גייסנו את בועז" דווקא מלמד את ההיפך הגמור... כספית לא מגיע לקרסוליים של האמת והאינטרגיטי הפנימי של בועז גולן. כספית הוא דוגמה מובהקת לעיתונאי שהוא משרוקית כלבים.

כספית לא מגלה שהמפגש הזה היה ביוני, כאשר בבית קפה מותר היה לשבת ולאכול ללא מסכה. ושאם הייתי צריך לומר בסוף בבת צחוק "גייסנו את בועז" דווקא מלמד את ההיפך הגמור... כספית לא מגיע לקרסוליים של האמת והאינטרגיטי הפנימי של בועז גולן. כספית הוא דוגמה מובהקת לעיתונאי שהוא משרוקית כלבים.

אולי יש "שופרות" שדעתם ידועה לכל צופה אבל הסכנה הגדולה היא דווקא מה"משרוקיות". אותם "עיתונאים" שכמו משרוקיות כלבים שאף אדם לא שומע, מפיצים פייק ניוז טהור, טבול בדעותיהם האישיות, משקרים לציבור ביד אחת ומבלבלים את המוח על ערכיהם כעיתונאים ביד השניה. סוכנים של אנרכיה ושקר.

RT @shlomo_karhi: אם לא יתוקן החוק, אקבל עוד כ-4000 ש"ח למשכורת בינואר הקרוב. סתם ככה. אני ועוד 119 ח"כים, שרים, שופטים ועוד. למה? כי מספר המובטלים גבוה וחלקם הגדול בעלי שכר נמוך יחסית שלא נכנס לחישוב השכר הממוצע במשק. זה גורם לו לעלות ככל שאחוז האבטלה עולה, ולשכר הבכירים לעלות בהתאמה. https://t.co/ytdbI4tW3l

RT @shlomo_polak: איש השנה שלי: שלמה קרעי מה שקרעי עשה בשנה אחת אף ח"כ לא עשה בכל ימי שנותיו בפוליטיקה. קרעי מכהן בכנסת כשנה וחצי, לאורך כל השנה האחרונה הוא פעל למען אזרחי ישראל בחום במסירות ובאהבה רבה ללא שום תמורה. שלמה היקר, אני מאחל לך עוד שנים רבות וברוכות בעשייתך הקדושה. בברכת שנה טובה❤️ https://t.co/tHGITXjUc3

בדיחה עצובה. למה השופטים ציפו? שעו"ד @kinneretbarashi תפנה למנדלבליט לגבי התיק שלו עצמו? על מי הם עובדים? אם התנועה לשקר כלשהו מהשמאל היתה מגישה עתירה עם האשמות שכאלו, היו דנים בזה בהרחבה, עם הרבה רעש וצלצולים ובהרכב מורחב. בושה.

כ"ו בתשרי התש"ף - וראו גוים צדקך וכל מלכים כבודך הישג כביר שמביא ראש הממשלה נתניהו למדינת ישראל ועם ישראל. נגמרו הימים שישראל נדרשת לוותר על שטחי מולדת כדי לקבל פייק שלום. כל עוד הליכוד בשלטון, לעולם לא תורם האצבע נגד ארץ ישראל. גם הריבונות בוא תבוא בעז"ה. תחל שנה וברכותיה⚘🇮🇱 https://t.co/zzMVrr06m6

יצאה אומנם הודעה כי מדובר במתחזה, אבל מה עם הפקח הרישמי שהיה במקום? עציץ? יש למצות את הבדיקה עד תום. אלו פירותיה הבאושים של ההסתה כלפי הציבור החרדי מבית היוצר של ליברמן ולפיד.

RT @jdh42584085: ח"כ אייכלר אומר דברים שכל הח"כים יודעים, אך לא אומרים אותם. "אם תשים 50 שוטרים על אדם, הם ימצאו עליו משהו, על ביבי שמו מאות שוטרים, ואם זה מה שמצאו עליו, אני לא חושב שיש עוד אדם זכאי כמוהו" https://t.co/gf5m1MNxTl