All deleted tweets from politicians

I like making stuff. (up.) My hobby to bring some sanity back to Estonian media: http://prillikivi.ee. I’m working on a simple chat app @justtact.

This may be an incomplete list. If you think we're missing someone, please send us their Name, Country/State, Political Party, Office they hold or are seeking and, of course, Twitter handle. Thanks!

Jaanus Kase (estonia) replied to @arohelmet :

@arohelmet Kas vabatahtlikult vaktsineerimata inimene on sotsiopaat (kes elab ühiskonnas)?

Jaanus Kase (estonia) replied to @Agur :

@Agur @Britaalas @KerttuKirjanen @saar_simmo Iga selline lüke, tegu või tegematajätmine paratamatult kujundab kogu väljaande brändi ja mainet. Postimees tervikuna liigub juba mitu aastat järjepidevalt, teadlikult ja pikaajaliselt peldikupaberi kursil. Ei ole meeldiv seda kirjutada, aga ei näe ka põhjust tarbetult ilustada.

@Eva_Katariina On okei alandada, naeruvääristada ja põlastada neid, kes on pahatahtlikud ja trollid, sest neid tõesti pigem ei soovi ühiskonnas ja avalikus ruumis näha. Aga see on väga väike osa. Enamus kahtlejatest vajab toetust, eeskuju, julgustamist, mugavaid lahendusi vaktsineerimiseks.

Jaanus Kase (estonia) replied to @ingriin :

@ingriin Deep concern tuli ka juba ära, nii et linnuke kirjas, töö tehtud. ✅

RT @reneritchie: RT @reneritchie: Here’s how AssistiveTouch for Apple Watch works. It’s ◽ cool! youtube.com/watch?v=MJw6Kw… https://t.co/TtkfBfjuGr

Jaanus Kase (estonia) tweeted :

My short notes from the WWDC starting sessions. Lots more to say this week, but others provide the details better than me. These outlines just provide a general orientation and reference.

Jaanus Kase (estonia) tweeted :

See on ka veel huvitav, et kui olen 1 doosi Pfizerit saanud ja lähen teen digilugu.ee endale tõendi, siis see tõend ütleb (vähemalt minu puhul), et olen 2 doosi saanud. Aga noh, selle eest on blockchain. 🤡

@kaupolepasepp Mul ka järjest rohkem selliseid tuttavaid ümberringi. Ise ei ole tahtnud/viitsinud “järjekorda panna”, istun ja ootan ametlikku varianti. Ühest küljest mul nende pärast hea meel ja ei heida midagi ette, teisest küljest tunnen iseennast idioodina ja olen süsteemis pettunud.

RT @hotdogsladies: From "The Elements of Eloquence" by Mark Forsyth (which I can recommend). This remains the most mind-boggling page of anything I've read in the past ten years. https://t.co/MntEjEFyaI

Jaanus Kase (estonia) retweeted @zilmer :

RT @zilmer: theguardian.com/technology/202… Lugemissoovitus, mida tasub meenutada järgmine kord kui kohtate meedias mõne poliitiku kohta käivas artiklis väljendit “postitas Facebooki”.