All deleted tweets from politicians

This may be an incomplete list. If you think we're missing someone, please send us their Name, Country/State, Political Party, Office they hold or are seeking and, of course, Twitter handle. Thanks!

Mihkel (estonia) replied to @svenvarkel :

@svenvarkel Pärnits inimesena ei olegi suurem asi ja luurele temaga minna kindlasti ei julgeks. Kuid samas tema kõne Roosiaias oli üllatavalt tasakaalukas ja rõhus ju õigetele asjadele. Ja kõigega ei peagi nõustuma, kuid et mõni kindral ja erupolitseinik solvuvad nagu tited on küll üllatav.

Mihkel (estonia) tweeted :

@politsei peab oma moraalse kompassi uuesti defineerima - kas teenitakse Eesti rahvast või ollakse lihtsalt EKRE poliitika käepikendus

Mihkel (estonia) replied to @silverk_ :

@silverk_ @jubejuss Me siiski kaldume peateemast kõrvale. Nii nagu ei mõistnud Ühtegi tsiviil-militaarvahekorda 2007 ega mõista ka 2020. Ei Ühtegi asi kommenteerida, keda president kutsub endale külla ja keda mitte seniks kuni pagunid õlgadel.

Mihkel (estonia) replied to @silverk_ :

@silverk_ See härra saadeti häbiga reservi. Tsiviilide järele luuramisega jäi vahele asutus, mida tema juhtis ja millel igasugu siseriiklikud volitused puudusid.

Mihkel (estonia) replied to @silverk_ :

@silverk_ Kui sõdur tahab poliitikat teha, võtab ta pagunid õlalt. Korra on need kusjuures Ühtegil häbiga maha rebitud. Mõlemat demokraatlikus riigis korraga teha teha ei saa. Pole ühegi sõduri asi keda President/ KV ülemjuhataja endale külla kutsub.

Mihkel (estonia) replied to @PeepPahv :

@PeepPahv Enne poliitikasse minekut läheb sõdur erru

Mihkel (estonia) tweeted :

Kindral Ühtegi sõjaväelasena kukkus täna küll eksamil läbi. Sõjaajal teda usaldada ei saaks- pole sõduri asi endale ülemusi valida ja nina kirtsutada nagu plika. m.delfi.ee/eesti/article.…

Mihkel (estonia) replied to @holger_r :

@holger_r Millal sekkub KAPO?!? Kuidas vene mõjuagendile anti riigisaladuse luba ning kes nõuab talle ligipääsu sensitiivsetele uurimismaterjalidele? Kes ikkagi nimeliselt selle ettesöödetud tüübi siia Eestisse importis? Juhuslikkusesse sellistel teemadel ma keeldun uskumast.

Mihkel (estonia) replied to @rene_ilves :

@rene_ilves @markomihkelson deeply concerned!

Mihkel (estonia) replied to @liisulass :

@liisulass Palju jõudu! On ülioluline, et murdelistel hetkedel meie kodukandis pärineb info otseallikast!