All deleted tweets from politicians

tweets are deleted by politicians
Who deletes more?

Deletes

These observations of Twitter behavior from politicians where made in the period from 19 April 2021 10:51 untill 18 May 2021 10:51

Select a period

Tweets

This may be an incomplete list. If you think we're missing someone, please send us their Name, Country/State, Political Party, Office they hold or are seeking and, of course, Twitter handle. Thanks!

Türkiye Cumhuriyeti demokratik bir ülke. Oy verirsin. vermezsin. Fakat şu bir gerçek ki; Türkiye siyasi hayatının en çalışkan, en gayretli, en samimi lideri Recep Tayyip Erdoğan iş başında. İnşaallah daha güzel günlerimiz olacak. Allah devletimize zeval vermesin.

Sayın Cumhurbaşkanımız liderliğinde kabinemiz bir yandan Ege’de ve Doğu Akdeniz’de mavi vatanı, haklarımızı savunurken ve doğalgaz sondajı yaparken; diğer yandan içeride Hem değişimin, reformun taşıyıcısı oluyor; hem de yatırımlarına, hizmet siyasetine devam ediyor.

Uzun zamandır güney sınırlarımızda bir terör koridoruna izin vermemek için sürekli bir askeri hareketlilikle beka mücadelesi verirken; diğer yanda salgın şartlarında ekonomimiz için çok önemli hale gelen turizm gelirlerimizin artması için her türlü çalışmayı ortaya koyuyor.

Bir yandan batılıların gözünü ve kulağını kapattığı, çoğu ülkenin görmezden geldiği, çocuk katili İsrail’in zulmüne dur demek için dünyayı ayağa kaldırırken; diğer yandan tüm ekonomik olumsuzluklara rağmen esnafına, çiftçisine karşılıksız destekler planlamaya çalışıyor. https://t.co/yeWvGjsM7y